شرایط بازگشت کالا

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد پشتیبانی گنبد مارکت از طریق شماره تماس 14 37 38 33 - 017 اطلاع دهید. از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی گنبد مارکت جدا خودداری نمایید.

با توجه به این‌که کالاهای عرضه شده در گنبد مارکت شامل مواد‌غذایی و کالاهای فاسد‌شدنی می‌باشد، امکان مرجوع نمودن کالاها به‌جز در مواردی که در ذیل شرح داده می‌شود، وجود ندارد.


  1. به دلیل اشتباه از طرف فروشگاه (در هر مرحله از پروسه ارسال): اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در این حالت در اولین فرصت پیک گنبد مارکت با همراه آوردن کالای صحیح و به شکل کاملا رایگان، نسبت به تعویض کالای اشتباه با کالای صحیح اقدام می‌نماید.
  2. به دلیل انصراف از سوی مشتری قبل از تحویل کالا: در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد پشتیبانی گنبد مارکت از طریق شماره تلفن 14 37 38 33 - 017 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد. در صورت لغو، با هماهنگی مشتری، گنبد مارکت در اسرع وقت نسبت به عودت مبلغ اقدام می‌نماید.
  3. به دلیل انصراف از سوی مشتری بعد از تحویل کالا: با هماهنگی مشتری، فروشگاه در اسرع وقت نسبت به دریافت کالا (به شرط سالم بودن کالاهای تحویل داده شده) و عودت مبلغ اقدام می‌نماید. در این حالت مشتری موظف به پرداخت هزینه مراجعه مجدد پیک گنبد مارکت می‌باشد.
  4. به دلیل مشکلات کالا از قبیل معیوب بودن آن: اشکال و یا ایراد کالا باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی گنبد مارکت اطلاع داده شود. کارشناسان گنبد مارکت ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‏‌کنند. در صورت تایید نقص، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با کالای دیگری جایگزین نمایید.
  5. به دلیل آسیب‌های ناشی از حمل و نقل: در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به گنبد مارکت عودت شود. همچنین آسیب‏‏های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 2 ساعت پس از تحویل سفارش به واحد پشتیبانی گنبد مارکت اطلاع داده شود.

هزینه کل سفارش : 0 تومان سبد خرید 0